PORTFOLIO KLIENTŮ

MISS CZECH REPUBLIC – oficiální fotografka soutěže

ISPWP – člen světové asociace svatebních fotografů

LOTA – promo, produkty, správa sociálních sítí

AMERICAN DRINKS  – promo, produkty, správa sociálních sítí

FOR LIFE MADAGA – promo, produkty, správa sociálních sítí

RUMYIA – promo

TLAK BY BGR – promo

Co říkají klientky

“Vidím první fotky… Jsem nadšená. Už vím, že i z obyčejné, průměrné holky, dokážete udělat neodolatelnou, krásnou a půvabnou bytost! Neuvěřitelné, jak dokážete vytáhnout z dámy to nejkrásnější. A nejdůležitější je, že právě ona se takto cítí! Na fotkách od vás, může být překrásná každá!.”

— Petra

“Focení s Terezkou Pallovou byl pro mě moc příjemný zážitek. Její profesionální přístup a uvolněná atmosféra, přispěly k tomu, že jsem si focení velmi užívala. A na výsledku je to i vidět. Při poslední sérii fotek mi přišlo dokonce líto, že už to končí. Moje poděkování patří také vizážistce za dokonalý make up. Jsem opravdu nadšená a spokojená. Fotky se mi hodně líbí. Vidím sama sebe najednou úplně jinak. Děkuji, že jsem měla možnost udělat si novou a zajímavou zkušenost.”

— Renata

“Jedním slovem PARÁDA! Holky jsou velmi šikovné, mohu rozhodně jen doporučit! Moc se mi to líbilo. Odvádíte skvělou práci a navíc se s vámi člověk cítí dobře.”

— Lucka

“Děkuji Terce za dnešní bezkonkurenční focení v jejím ateliéru. Její přístup k práci je pro mne inspirací. Úžasné fotografie, skvělá atmosféra a nespočet nápadů, které vedou fotografie k dokonalosti. Myslím, že můžu poděkovat i za celý tým, který si to dneska opravdu užil..”

— Sylvie

“Chcete-li si někdo konečně nechat nafotit krásný profi fotky a třeba se bojíte, protože nemáte žádné zkušenosti, vřele doporučuji projekt Zapózuj SI. Fotografka Tereza a vizážistka Ester jsou zárukou, že se budete cítit příjemně, přirozeně a nenuceně a pěkně se o vás postarají!”

— Míša