BUSINESS DAY

Vytvoříme Vám zkrášlující den u vás na firmě, nebo u nás v ateliéru na Náměstí Svobody 10 s krásným výhledem na historické centrum. O dokonalou vizáž se postará Kateřina Bartošková a fotografie, jak pro osobní tak pracovní účely Vám udělá Tereza Pallová, fotografka Miss Czech Republic. Tento typ focení je vhodný především pro firmy v rámci teambuildingů či firemních odměn zaměstnankyním. Službu můžete poptávat i soukromě. Tento program je oblíbenou náplní například na rozlučkách se svobodou.

V CENĚ:

Make-up, úprava vlasů

2 portrétní fotografie

3000,-/osobu

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI:

Catering od 500,-/osobu

Stylistka +500,-/osobu

Minimální počet je skupinka 6žen. Orientační čas při počtu 6žen jsou 4 hodiny.


BEAUTY DAY

Absolutní relax v prostředí luxusního hotelu Maximus resort. Pojďte strávit den v hotelovém županu a nechte se hýčkat v Boutique salónu Královská péče, kde žena zažije vše, co potřebuje k tomu, aby se cítila krásná. Sebevědomí dodá pomocí make-upu a úpravy vlasů vizážistka Katka Bartošková a nádherné fotky Vám udělá Tereza Pallová, fotografka Miss Czech Republic.

V CENĚ:

Manikůra

Pedikůra

Kosmetika

Make-up, úprava vlasů

2 fotografie

7000,-/osobu

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI:

Wellness dle ceníku Infinit Maximus

Masáž – 1800,-/osobu

Catering od 500,-/osobu

Ubytování dle ceníku Hotelu Maximus Resort

Minimální počet je skupinka 10žen. Orientační čas při počtu 10žen je 6 hodin.


TRAINING DAY

Vytvoříme Vám zkrášlující den u vás na firmě, nebo u nás v ateliéru na Náměstí Svobody 10 s krásným výhledem na historické centrum. Praktický kurz, kde se pod vedením dvou vizážistek naučíte líčit na každou denní příležitost. Po kurzu vám vizážistky upraví vlasy a nádherné fotky Vám udělá Tereza Pallová, fotografka Miss Czech Republic.

V CENĚ:

Make-up kurz

Úprava vlasů od vizážistek

2 portrétní fotografie

Catering

8000,-/osobu

Minimální počet je 6 žen, maximální 8. V případě většího počtu lze Training day rozložit na více dnů. Orientační čas při počtu 6-8žen je 7 hodin.