Zapózovat si může opravdu každý. Bez ohledu na zkušenosti, proporce, pohlaví nebo věk. Pokud se fotíte poprvé, nemějte strach, moje práce je říkat vám, jak se máte tvářit a pózovat. Častým dotazem je, jestli fotím jen modelky. 90% mých klientek jsou normální ženy, které prostě jen chtějí pěkné fotky. Focení je mojí vášní, baví mě vytvářet krásné věci. Hlavně krásné ženy. Vsadit je do rolí sexy dračic, éterických víl, romantických princezen, dopřát jim ten pocit a na chvíli z nich udělat sebevědomé modelky. Největší odměnou pro mě je, když mi s úsměvem řeknete „To jsem já?“. Dokonalý make-up, vlasy, póza, výraz, vy, vaše já, světlo, prostředí a následná práce v počítači, to vše dělá výslednou fotku.

Pokud se vám líbila nějaká fotografie, třeba na webu nebo v časopise, můžeme zrealizovat podobný koncept. Nebo jen chcete pěkný portrét v přírodě nebo ateliéru? Hlavní je pro mě spokojený zákazník, proto se nebojte říct svoji představu.

Vizáž
Základem fotky je kvalitní make-up, proto spolupracuji s profesionální vizážistkou, která líčí a asistuje po celou dobu focení. Postará se o bezchybný make-up a vlasy.

Jak se objednat na focení?
Pro mne je nejlepší komunikace přes moje facebookové stránky. Ale vůbec nejrychlejší to bude, když mi zavoláte. Mějte představu co chcete zhruba fotit a kdy se vám to nejvíce hodí. Mějte nachystané svoje aktuální fotky, celou postavu a portrét. Klidně vyfocené mobilem. To kvůli tomu abychom věděly jaký jste typ a abychom vám mohly namyslet styling a líčení.

Záloha

Pro rezervaci termínu je nutné uhradit zálohu 2000,- na účet 297830151/0300. Do poznámek k platbě napište svoje jméno, děkuji. Záloha bude odečtena z celkové ceny a je nevratná. V případě zrušení termínu více než týden před focením, se záloha převádí do náhradního termínu. V případě zrušení termínu méně než týden před focením záloha propadá.

Dodání fotografií
Několik dní po focení vám zašlu zaheslované album se všemi fotkami, které jsme nacvakali a vy si vyberete, které chcete upravit. Do 4 týdnů od focení vám upravené fotografie zašlu elektronicky, přes e-mail. Poté je posílám do tiskárny.


Co říkají klientky

““Vidím první fotky… Jsem nadšená. Už vím, že i z obyčejné, průměrné holky, dokážete udělat neodolatelnou, krásnou a půvabnou bytost! Neuvěřitelné, jak dokážete vytáhnout z dámy to nejkrásnější. A nejdůležitější je, že právě ona se takto cítí! Na fotkách od vás, může být překrásná každá!.””

— Petra

“Focení s Terezkou Pallovou byl pro mě moc příjemný zážitek. Její profesionální přístup a uvolněná atmosféra, přispěly k tomu, že jsem si focení velmi užívala. A na výsledku je to i vidět. Při poslední sérii fotek mi přišlo dokonce líto, že už to končí. Moje poděkování patří také vizážistce za dokonalý make up. Jsem opravdu nadšená a spokojená. Fotky se mi hodně líbí. Vidím sama sebe najednou úplně jinak. Děkuji, že jsem měla možnost udělat si novou a zajímavou zkušenost.”

— Renata

“Jedním slovem PARÁDA! Holky jsou velmi šikovné, mohu rozhodně jen doporučit! Moc se mi to líbilo. Odvádíte skvělou práci a navíc se s vámi člověk cítí dobře.”

— Lucka

“Děkuji Terce za dnešní bezkonkurenční focení v jejím ateliéru. Její přístup k práci je pro mne inspirací. Úžasné fotografie, skvělá atmosféra a nespočet nápadů, které vedou fotografie k dokonalosti. Myslím, že můžu poděkovat i za celý tým, který si to dneska opravdu užil..”

— Sylvie

“Chcete-li si někdo konečně nechat nafotit krásný profi fotky a třeba se bojíte, protože nemáte žádné zkušenosti, vřele doporučuji projekt Zapózuj SI. Fotografka Tereza a vizážistka Ester jsou zárukou, že se budete cítit příjemně, přirozeně a nenuceně a pěkně se o vás postarají!”

— Míša